454
257418
Karin Mamma Andersson

"Dystra systrar"

Signerad Mamma Andersson och daterad 1997 a tergo. Duk 78 x 123 cm.

Utropspris:

800 000 - 1 000 000 SEK

84 034 - 105 042 EUR

Klubbat pris:
Proveniens
Övrigt
Konstnär/formgivare