113
238810

Alfred Jensen

(Tyskland, 1859-1935)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
Alfred Jensen
(Tyskland, 1859-1935)

ALFRED JENSEN (TYSKLAND), olja på duk, sign.

Hamburgs hamn, 80,5 x 121.

Smärre prickar.