163
1183110

SOFFA, "Howardmodell", samtida produktion.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Ben av trä, frambenen på hjul, off-white tygklädsel. Längd 225 cm, djup 82 cm, höjd 80 cm.

Obetydligt slitage.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection