Magnus Enckell

(Suomi, 1870-1925)
Magnus Enckell
(Suomi, 1870-1925)

MAGNUS ENCKELL, litografia, ei signeerattu

Seisova poika, 36x23 cm.

Tahroja. Kellastunut.

Alkuperä - Provenienssi

Magnus Enckell

Vasarahinta
114
1 308
119
Lähtöhinta
200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
1. syys 2018 21:48
114 EUR
1. syys 2018 21:48
104 EUR
24. elo 2018 21:45
100 EUR
24. elo 2018 20:20
60 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia