Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Stig Olson

(Ruotsi, 1936-2016)
Stig Olson
(Ruotsi, 1936-2016)

STIG OLSON, oil on panel, signed

Ca 62x49 cm.

Krakeloitunut. Kellastunut vernissa.

Alkuperä - Provenienssi

Har enligt uppgift ägts av Monica Zetterlund.

Vasarahinta
2 400
233
266
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
3. syys 2018 14:54
2 400 SEK
3. syys 2018 14:54
2 200 SEK
3. syys 2018 14:51
2 000 SEK
3. syys 2018 14:51
2 000 SEK
3. syys 2018 14:51
1 900 SEK
3. syys 2018 14:45
1 800 SEK
3. syys 2018 13:58
1 700 SEK
3. syys 2018 13:25
1 600 SEK
29. elo 2018 20:06
1 500 SEK
29. elo 2018 19:30
600 SEK
27. elo 2018 20:50
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ota yhteyttä
Jessica Löfgren
Tukholma
Jessica Löfgren
Arvioija
+46 (0)727 43 08 79

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu