Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1031
77735

An Eva Englund graal glass vase, Orrefors 1992.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Vasarahinta
14 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Dekor av två ansikten i färger, blå mynningskant. Signerad Wilke A Dorothy K (D Konnberg har graverat ämnet och Wilke Adolfsson har blåst vasen) 451192 unik graal. Höjd 30,5 cm, diameter 23,5 cm.

Obetydliga fotnagg.