1049
75185

A Kjell Engman glass sculpture, Kosta Boda 1988.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Melerat underfångsglas i färger, blästrad dekor. Signerad unikt Kosta Boda K. Engman Nr 270881776. Höjd 46 cm.

Obetydligt kantnagg.