106
74977

Inge Schiöler

(Ruotsi, 1908-1971)
Lähtöhinta
180 000 - 200 000 SEK
17 200 - 19 100 EUR
19 500 - 21 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Inge Schiöler
(Ruotsi, 1908-1971)

"Stigen mot havet Koster"

Signerad Inge Schiöler och daterad 1964. Duk 67 x 60 cm.

Näyttelyt

Vasa Konsthall, Göteborg, "Göteborgskoloristerna", 2007.

Muut tiedot

Hjorthén 366.