Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1111
69709

An Karl Lindström and Waldemar Lindström porcelain art nouveau vase by Rörstrand.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Porslin, reliefdekor av tistlar i underglasyrfärger. Signerad KL. Rörstrand i grönt samt inristat WL 12991. Höjd 42 cm.

Kantnagg.