Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
1220
80467

A Rut Bryk stoneware relief, Arabia, Finland

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
327 - 436 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Stengods, reliefdekor av citron och kanna. Delvis glaserad i, brunt och gulgrönt. Signerad BRYK samt på baksidan R.B.
42x23 cm.

Obetydliga kantnagg.