179
78961

CO Hultén

(Ruotsi, 1916-2015)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

CO Hultén
(Ruotsi, 1916-2015)

"Figur fångad av landskapet"

Signerad C O Hultén och daterad -50. Duk uppklistrad på pannå 27,5 x 38,5 cm.

Näyttelyt

Liljevalchs Konsthall, Stockholm, "Vandra och förvandla", 17 november 1978 - 7 januari 1979, utom katalog.
Malmö Konsthall, "C. O. Hultén", 1982.