216
76913

Mårten Andersson

(Ruotsi, 1934-2017)
Lähtöhinta
150 000 - 175 000 SEK
14 300 - 16 700 EUR
16 300 - 19 000 USD
Vasarahinta
115 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mårten Andersson
(Ruotsi, 1934-2017)

"Gossen och lusthuset"

Signerad Mårten.A. Blandteknik 146 x 105,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt på Mårten Anderssons debututställning 1958.