Signerad CFR och numererad 30/150A. Gjutarstämplar M Mariani Fonderia. Mörkpatinerad brons. Höjd 18, längd 29 cm. Monterad på marmorsockel.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui