Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
228
76701

Carl Fredrik Reuterswärd

(Ruotsi, 1934-2016)
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 390 - 3 880 EUR
3 880 - 4 440 USD
Vasarahinta
72 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Carl Fredrik Reuterswärd
(Ruotsi, 1934-2016)

"Non violence"

Signerad CFR och numererad 30/150A. Gjutarstämplar M Mariani Fonderia. Mörkpatinerad brons. Höjd 18, längd 29 cm. Monterad på marmorsockel.