291A
85055

Richard Mortensen

(Tanska, 1910-1993)
Lähtöhinta
120 000 - 140 000 SEK
11 500 - 13 400 EUR
13 000 - 15 200 USD
Vasarahinta
120 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Richard Mortensen
(Tanska, 1910-1993)

Utan titel

Signerad R. M. och daterad 1958 a tergo. Duk 67 x 56 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Bel Art, Stockholm.