322
69837

Marc Chagall, (After)

(Ranska, 1887-1985)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Marc Chagall, (After)
(Ranska, 1887-1985)

"Die Zauberflöte"

Lithograph in colors, 1967, by Charles Sorlier after Marc Chagall, from the poster edition of 3000 with letters. L. 100,2 x 65,5 cm. S. 101,3 x 65,6 cm.

Veck och små revor (3-7 mm) på bladets kanter.

Kirjallisuus

Mourlot CS 38.

Muut tiedot

Upplagan med text 3000 exemplar.