411
80231

Antoni Tàpies

(Espanja, 1923-2012)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Antoni Tàpies
(Espanja, 1923-2012)

Untitled.

Lithograph in colors, 1973, on Arches paper, signed in pencil and numbered 54/150. L. 65 x 35,5 cm. S. 72,5 x 50,2 cm.

Gulnad, missfärgad efter passepartout, fåtal hanteringsveck.

Kirjallisuus

Galfetti 349.