428
77031

Zao Wou-ki

(Kiina, 1921-2013)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Zao Wou-ki
(Kiina, 1921-2013)

"Les cerfs"

Lithograph in colors, 1952, on Arches paper, signed in pencil and numbered 140/250, with the blind stamp of Guild de la Gravure. L. 33 x 50 cm. S. 38,3 x 56,5 cm.

Missfärgad, missfärgad efter passepartout, fläckar i marginalen. Monterad med tejp på bladets övre kant.