450
69403

Clay Ketter

(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
14 300 - 19 100 EUR
16 300 - 21 700 USD
Vasarahinta
110 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Clay Ketter
(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)

"White over grey wall painting"

Signerad Clay Ketter och daterad 1999 a tergo. Blandteknik 180 x 180 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Brändström, Stockholm.