Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
451
69321

Clay Ketter

(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)
Lähtöhinta
175 000 - 200 000 SEK
17 100 - 19 500 EUR
19 800 - 22 700 USD
Vasarahinta
130 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Clay Ketter
(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)

"T.R. #12x"

Signerad Clay Ketter och daterad 1999 a tergo. Blandteknik 180 x 180 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Brändström, Stockholm.