453
82271

Fredrik Wretman

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Fredrik Wretman
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

"Moma"

Signerad Fredrik Wretman och daterad 1999 a tergo. Cibachrome monterat på plexiglas 213 x 114 cm.

Täydennyslista

Monterad på plexiglas.
Utställd på Rosseum, Malmö.

Näyttelyt

Rosseum, Malmö.