458
77213

Marianne Lindberg De Geer

(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
8 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Marianne Lindberg De Geer
(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)

Utan titel

Signerad med monogram och daterad 2003 a tergo. Oval duk 68 x 75 cm.