473
78487

Rita Lundqvist

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
26 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Rita Lundqvist
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

"Kulvert"

Signerad Rita Lundqvist och daterad 1987/97 (?) a tergo. Pannå 21,5 x 14 cm.