499
79887

Ernst Billgren

(Ruotsi, Syntymävuosi 1957)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
33 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ernst Billgren
(Ruotsi, Syntymävuosi 1957)

Flätor

Signerad med monogram EB och numrerad 2/7. Patinerad brons höjd 26,5 cm.

Kirjallisuus

Carl Johan De Geer, " Ersnt Billgren", 2000, avbildad på helsida i färg sid 40