"Utan titel"
Diptyk. Signerad Håkan Rehnberg och daterad 1988 a tergo. Olja på trälaminat 124 x 65 x 15 cm respektive 130 x 61,5 x 15 cm.
Galleri Olsson, Stockholm.
Aris Fioretos och Håkan Rehnberg, Galleri Olsson, "Håkan Rehnberg", 1991, jfr verken "Tilltal(ad), Moderna Museet och "Utan Titel", 1988.