504
69323

Håkan Rehnberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
14 300 - 19 100 EUR
16 300 - 21 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Håkan Rehnberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

"Utan titel"

Diptyk. Signerad Håkan Rehnberg och daterad 1988 a tergo. Olja på trälaminat 124 x 65 x 15 cm respektive 130 x 61,5 x 15 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Olsson, Stockholm.

Kirjallisuus

Aris Fioretos och Håkan Rehnberg, Galleri Olsson, "Håkan Rehnberg", 1991, jfr verken "Tilltal(ad), Moderna Museet och "Utan Titel", 1988.