525
69707

Roj Friberg

(Ruotsi, 1934-2016)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Roj Friberg
(Ruotsi, 1934-2016)

Industrilandskap

Signerad med monogram Rf och daterad 91/92. Blandteknik 109 x 123 cm.