565
79671

Petter Zennström

(Ruotsi, 1945-2014)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Petter Zennström
(Ruotsi, 1945-2014)

"Entré"

Signerad PZ och daterad 84. Skrapkartong 41 x 28 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Mats B.

Näyttelyt

Petter Zennström, Lunds konsthall, 1994, sid. 23.