Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
567
79635

Per Olof Ultvedt

(Ruotsi, 1927-2006)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Per Olof Ultvedt
(Ruotsi, 1927-2006)

UTAN TITEL

Signerad P. O. Ultvedt och daterad 60. Papp på trä samt två gåsfjädrar 29,5 x 54 cm. Fjädrarna monterade på rörliga spiraler.

Alkuperä - Provenienssi

Mats B.