575
79659

Maria Lindberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1958)
Lähtöhinta
2 000 - 4 000 SEK
191 - 382 EUR
217 - 434 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Maria Lindberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1958)

"TWO HAPPY DRUNKS".

Signerad Maria Lindberg och daterad 2001. Tusch 32 x 24,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Mats B.