597
79343

Denise Grünstein

(Finland/Sverige, 1950-2023)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Denise Grünstein
(Finland/Sverige, 1950-2023)

"Jaisana".

Signerad Denise Grünstein och daterad 2001. Numrerad 5/20. Fotogravyr 41,5 x 55,5 cm. Bladstorlek 60 x 78 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.