605
79713

Mimmo Paladino

(Italia, Syntymävuosi 1948)
Lähtöhinta
250 000 - 300 000 SEK
23 900 - 28 700 EUR
27 100 - 32 500 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mimmo Paladino
(Italia, Syntymävuosi 1948)

Untitled.

Signerad Mimmo Paladino och daterad 1982 a tergo på spännram och duk samt daterad 1982 a tergo 36 x 50 cm

Alkuperä - Provenienssi

Galerie BonLow (Jan Erik Löwenadler), New York.