61
81513

Torsten Jovinge

(Ruotsi, 1898-1936)
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Torsten Jovinge
(Ruotsi, 1898-1936)

"Cannes sur Mer"

Signerad Jovinge och daterad -27. Pannå 32 x 40,5 cm.