622
75259

Andy Warhol

(Yhdysvallat, 1928-1987)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
6 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Andy Warhol
(Yhdysvallat, 1928-1987)

"The Philosophy Of Andy Warhol (From A To B & Back Again)"

Bok. Signerad Andy Warhol och AW samt med originalteckning daterad NY 82. Förstaupplaga, Harcourt Brace Jovanovich, New York and London, 1975. Inbunden samt med skyddsomslag.

Ej genomgången.