635
81403

A Svenskt Tenn wall mirror, modell 1069, 1929

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Tenn och mässing. Stämplad med änglamärket SVENSKT TENN STOCKHOLM C3. 27,5 x 43,5 cm.

Obetydligt slitage, repor.