701
78321

A Josef Frank mahogany sofa table "Diplomat", Firma Svenskt Tenn, model 2073.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Pyramidmahogny. 105 x 105 cm, höjd 48 cm.

Smärre skador och slitage.