Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
734
75505

An Axel-Einar Hjorth ashe wood cabinet "Birka" by Nordiska Kompaniet, Sweden 1930's.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Smärre fanerskador och slitage. Avainet sisältyvät.