734
75505

An Axel-Einar Hjorth ashe wood cabinet "Birka" by Nordiska Kompaniet, Sweden 1930's.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
6 000 SEK

Smärre fanerskador och slitage.