763
78567

A Hans J Wegner oak cabinet, RY-möbler, Denmark, 1950-60's.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Smärre skador och slitage.