A Pierre Paulin chair, by Artifort, Holland, model 444.
Svart skinn och förkromat stål. Etikettmärkt ARTIFORT design Pierre Paulin. Höjd 96 cm.
Slitage, skinnet med lagningar.
Muut tiedot
Modellen formgiven år 1962.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui