A Bruno Mathsson table for magazines, with birch top, Firma Karl Mathsson, Värnamo 1978.
Björkfanerad skiva. Undertill brännmärkt samt daterat 1978. Längd 210 cm, bredd 40 cm, höjd 35,5 cm.
Smärre slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui