824
69079

A Mikael Goldstein table, Migoli, Stockholm, 1980´s.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Valnöt och skivan av valnötsrot. Stämplad goli (Migoli) Längd 150 cm, bredd 62 cm, höjd 76 cm.

Smärre slitage, repor.