845
78397

MATTA. Rölakan och gobelängteknik. 302,5 x 156 cm. Signerad Brita Grahn.

Lähtöhinta
6 000 - 7 000 SEK
523 - 610 EUR
547 - 639 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Blågrönmelerad rutig botten med polykroma modernistiska mönster. 1900-talets mitt.

Partly worn, minor stains. Slightly damaged ends.

Muut tiedot