Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
875
79815

MATTA. Rölakan. 221,5 x 143 cm. Signerad KLH IK (Kristianstad/Kronobergs Läns Hemslöjd, Irma Kronlund).

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Omkring 1900-talets mitt. Randmönstrad med diagonala trappstegsmedaljonger i benvitt samt olika ljusblå, grå och bruna nyanser.

Stains. The ends are insignificantly worn, all fringes are missing.