883
78549

MATTA. Rölakan. 239 x 168 cm. Signerad AGS (Anna Greta Sjöquist).

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Omkring 1900-talets mitt. Melerade fält i röda och blå nyanser med polykroma stiliserade blommor. Bred ljusmelerad bård med mönster som ovan.

Slightly dirty, stains.