886
78781

MATTA. "Hallandsåsen". Rölakan. 253,5 x 192 cm. Signerad JJ (Judith Johansson).

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
17 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

1950-60-tal.

Partly some wear, minor stains.