1018
94547

A Laplandish knife by N N Skum 1922.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Renhorn. Skuren dekor av slädfärd. Signerad och daterad N Skum 1922. Längd 23 cm.