1135B
96885

Ivan Kramskoy, in the manner of the artist

(Venäjän federaatio, 1837-1887)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
50 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Mansporträtt.

Monogram signerad K 1874.
Olja på duk, oval 114 x 89 cm.