120
77869

Clara Löfgren

(Ruotsi, 1843-1923)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Clara Löfgren
(Ruotsi, 1843-1923)

"Modellen funderar"

Signerad Clara Löfgren och daterad -91. Duk uppklistrad på papp-pannå 31 x 23,5 cm.