120
77869

Clara Löfgren

(Ruotsi, 1843-1923)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Clara Löfgren
(Ruotsi, 1843-1923)

"Modellen funderar"

Signerad Clara Löfgren och daterad -91. Duk uppklistrad på papp-pannå 31 x 23,5 cm.