124
75129

Gustaf Fjaestad

(Ruotsi, 1868-1948)
Lähtöhinta
175 000 - 200 000 SEK
16 700 - 19 100 EUR
19 000 - 21 700 USD
Vasarahinta
155 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Gustaf Fjaestad
(Ruotsi, 1868-1948)

Vinterlandskap

Signerad G Fjaestad och daterad 1913. Duk 115 x 157,5 cm.

Näyttelyt

"Panama-Pacific International Exposition", San Francisco, USA 1915, kat nr 121.
Carnegie Insititute, Pittsburgh, USA.

Kirjallisuus