1287
83963

A pair of figures of Buddhist Lions on stands, Qing dynasty (1644-1912). (2)

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 440 - 1 920 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Cecilia Nordström
Tukholma
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Height 53 cm.

Crack, crazing, chips.

Alkuperä - Provenienssi

Köpta i Peking på 40-talet.