140
88985

Axel Lindman

(Ruotsi, 1848-1930)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Axel Lindman
(Ruotsi, 1848-1930)

"Assuan"

Signerad A. L-n. och daterad Assuan 1907. Duk uppklistrad på pannå 20,5 x 31 cm.